Статті

Переваги теплої підлоги в системі домашнього опалення

Здійснюючи будь-яку покупку, людина завжди хоче розуміти навіщо платити за ту чи іншу річ, або послугу і які переваги це може дати. Це працює в усіх сферах нашого життя. Особливо важливий комфорт при облаштуванні нашого житла, адже там ми проводимо вільний час, відпочиваємо і набираємося сил. Тому кожна людина намагається зробити свій будинок або квартиру максимально затишною і комфортною для знаходження там.

Усі знають, що температура в приміщенні безпосередньо впливає на рівень затишку. Простіше кажучи, якщо в приміщенні холодно, навряд чи людині буде приємно перебувати там. Тому дуже важливо, щоб система опалення була ретельно продумана і якісно змонтована. Про те що таке тепла підлога і як вона укладається в приміщенні читайте в нашій попередній статті, а тут пропонуємо розглянути очевидні і не дуже переваги теплої підлоги.

Почнемо, мабуть, з очевидного плюса, а саме з того факту, що тепла підлога часто компенсує недолік тепла в приміщенні. Система опалення часто не здатна повноцінно обігріти квартиру або будинок. Якщо у вас централізоване опалення, то восени ви, швидше за все, стикаєтеся з тим, що вдома вже холодно, а опалення ще не включили. У такій ситуації тепла підлога буде дуже доречною, оскільки рівномірно прогріває приміщення та економно використовує електроенергію.

Великим плюсом теплої підлоги є те, що її можна укласти практично в будь-якому приміщенні, а це означає, що з його допомогою можна опалювати балкони і лоджії, адже центральне опалення до них, як правило, не підведене. Подібні споруди накопичують вологу, що впливає на мікроклімат кімнати. Також з балконів і лоджій часто холод тягне в спальню. З присутністю в них теплої підлоги усіх подібних проблем можна буде уникнути.


Також тепла підлога послужить хорошу службу власникам квартир на першому поверсі старих багатоквартирних будинків. Часто під підлогою в такій квартирі знаходиться сирий цоколь або занедбаний підвал, вогкість та волога з якого проникає в квартиру, провокуючи грибок на стінах, потемніння та підвищений рівень вологості. І це не кажучи вже про те, що проживання в подібному середовищі шкідливе для здоров'я. Встановивши систему теплої підлоги, ви зможете назавжди забути про подібні проблеми і вас більше не буде хвилювати зайва вогкість.

Тепле підлогове покриття часто встановлюється у ванних кімнатах з метою запобігання появи цвілі та грибка, що псує зовнішній вигляд ванної кімнати. Також зручним є той момент, що теплу підлогу можна укласти не тільки на підлогу, але і на стіну.

Останній плюс, який ми хочемо відзначити, це те, що по теплій підлозі просто приємно ходити. Заходячи додому з вулиці в морозний день буде чудовим погріти ноги на теплій підлозі. Якщо у вас є діти, то вони будуть не так часто хворіти, граючись на теплому покритті, а не на звичайному.

Звичайно ж, це далеко не повний список достоїнств теплого підлогового покриття, ми зупинилися на основних. Тепла підлога є дуже практичною і додає затишку у вашому домі. Якщо ви зараз продумуєте систему опалення, ви можете замовити консультацію у фахівців компанії Teplowatt, ми із задоволенням відповімо на всі ваші запитання.