Статті

Опалення приміщення з панорамними вікнами

Багато людей мріють про панорамні вікна. Це красиво і стильно виглядає, візуально розширює простір в приміщенні та дає більше природного освітлення. Однак, над обігрівом подібного приміщення доведеться задуматися, адже стандартне опалення уздовж стіни тут вже не підійде. Якщо організувати опалення панорамних вікон правильно, ви отримаєте затишне приміщення, яке зачаровує своєю обстановкою та видом.

Вважається, що панорамні вікна прийшли до нас з Півдня Франції. Гуляючи по Провансу, можна побачити безліч красивих будиночків з вікнами від стелі до підлоги. Слід зазначити, що зима в цьому регіоні тепла, і температура не опускається нижче 10 градусів. Надивившись на таку красу, наші будівельники теж стали переймати досвід французьких колег та почали впроваджувати подібне архітектурне рішення у нас. Правда, наша зима набагато суворіша і холодна, а значить, виникає проблема з опаленням подібних приміщень. Неправильно організоване опалення в приміщенні з панорамними вікнами провокує ряд проблем, які необхідно буде вирішувати. Тому краще спочатку подбати про якісне та правильно організоване опалення.

Деякі вважають, що більша кількість радіаторів уздовж інших стін здатна вирішити дану проблему, не враховуючи той факт, що це призводить до нерівномірного розподілу тепла і перепадів температур. Це призведе до того, що на склі панорамних вікон буде збиратися конденсат, або кімната буде дуже холодною. Простіше кажучи, вся краса і диво панорамних вікон втрачається.


Стильним та ефективним варіантом опалення приміщення з панорамними вікнами є конвектори, вмонтовані в підлогу. Однак, монтувати його потрібно ще на етапі ремонту приміщення, тому продумати опалення варто заздалегідь. Конвектор встановлюється на рівні з підлогою поруч з вікном і закривається стильною решіткою, яку можна підібрати до вашого інтер'єру.

Аргументи на користь внутрішньопідлогового конвектора:
  • економлять простір в приміщенні;
  • вписуються в будь-який інтер'єр та стильно виглядають;
  • ефективні в процесі опалення;
  • великий вибір конвекторів на ринку (можна вибрати форму, колір, тип конвекції та інше);
  • вікна без конденсату;
  • безпечні для дітей;
  • не сушать повітря.

Як бачите, внутрішньопідлоговий конвектор є відмінним рішенням для опалення приміщення з панорамними вікнами. Можна підібрати розмір, форму і колір, відповідний конкретно до вашого інтер'єру, а його ефективність в процесі опалення перевірена вже багатьма користувачами.

Фахівці компанії "Teplowatt" завжди готові проконсультувати вас, розвіяти всі ваші побоювання, виготовити конвектор під ваше приміщення і здійснити якісний монтаж.

Переходьте на сайт: https://konvektor.kiev.ua, залишайте заявку на прорахунок теплової потужності та фахівець зателефонує Вам найближчим часом, щоб підібрати найкраще рішення для Вас