Статті

Підлоговий конвектор з вентилятором та без. Якому надати перевагу?

Якщо ви не хочете псувати враження від гарних панорамних вікон звичайним радіатором, який з'їдатиме вільний простір і закриватиме собою гарний вигляд. Найкращим рішенням у таких випадках буде встановлення внутрішньопідлогових конвекторів. Вони непомітні, оскільки монтуються на одному рівні з підлогою. При цьому ефективність підлогових конвекторів у процесі опалення приміщень не поступається звичайним радіаторам. При цьому часто у користувачів виникає відчуття розгубленості при виборі приладу, адже існує безліч брендів та видів. Про це сьогодні й поговоримо.

Базово внутрішньопідлогові конвектори відрізняються між собою принципом дії: природна та примусова конвекція. Принцип роботи вбудованих в підлогу конвекторів дуже простий: холодне повітря, потрапляючи в конвектор, нагрівається і виштовхується в приміщення холодним, що знову надійшло.

Без допомоги вентилятора цей процес проходить повільніше, тому конвектори з природною конвекцією найчастіше використовують як додаткове джерело тепла у великих приміщеннях. Але це не говорить про те, що не можна використовувати конвектори з природною конвекцією як джерело тепла. Все залежить від необхідної для вашого приміщення теплової потужності. Великим плюсом є те, що прилади без вентиляторів підходять для установки в приміщеннях з підвищеною вологістю (бані, басейни, сауни, ванні кімнати). Також відсутність вентилятора гарантує вам абсолютну відсутність шуму.

Конвектори з примусовою конвекцією працюють інтенсивніше за рахунок інтегрованого тангенціального вентилятора, який прискорює рух потоків повітря. Такі конвектори можна використовувати для опалення великих приміщень, і це буде ефективним. Часто користувачі турбуються про те, що вентилятори конвектора будуть шуміти під час роботи, створюючи тим самим дискомфорт своїм власникам. Однак це не зовсім так. При роботі вентилятори видають шум рівня приблизно 20-40 дБ, а це досить комфортний рівень. Наприклад, годинник цокає з гучністю 30 Дб, і він нам абсолютно не заважає. Великим плюсом вбудованих конвекторів із примусовою конвекцією є можливість керування через термостат. Так власники моделей з вентилятором зможуть виставити комфортну температуру в приміщенні, час увімкнення та відключення опалення та керувати кліматом у приміщенні через смартфон. Прилади із природною конвекцією нам такої можливості не надають.

У будь-якому разі за наявності великих площ скління внутрішньопідлоговий конвектор на сьогодні є найкращим рішенням через свої вагомі переваги. Такі прилади споживають мало електроенергії, ефективно опалюють приміщення та без проблем вписуються у будь-який інтер'єр. А щоб не розгубитися серед великої кількості пропозицій, звертайтеся до компанії "Teplowatt". Наші менеджери дадуть відповідь на всі запитання, що хвилюють вас, зроблять розрахунок необхідної теплової потужності та проведуть презентацію на вашому об'єкті.