Статті

Ефективність внутрішьопідлогових конвекторів в процесі опалення

Конвектори, вбудовані в підлогу, сьогодні дуже популярні серед користувачів в першу чергу тому, що вони непомітні та не займають дорогоцінного простору в будинку або квартирі. Разом з тим час від часу виникають сумніви з приводу їхньої продуктивності та ефективності в процесі опалення.

Спочатку внутрішньопідлогові конвектори були створені для того, щоб обігрівати приміщення з великою площею скління. Також досить складно переоцінити роль вбудованого конвектора в процесі запобігання появи конденсату на панорамних вікнах. Однак, з часом, вбудовані в підлогу радіатори стали використовуватися не тільки як додаткове джерело тепла, але як єдине та повноцінне.

Конвектор з примусовою конвекцією здатний ефективно обігрівати великі приміщення, запобігає появі цвілі та зайвої вологи, а також швидко компенсує тепловіддачу. Також не варто забувати про те, що вбудований в підлогу радіатор є відмінним інтер'єрним рішенням. Адже батарея зіпсує вигляд будь-якого панорамного вікна, навіть великого і красивого.


Якщо ви роздумуєте над покупкою внутрішньопідлогового конвектора, вам слід враховувати безліч чинників. Безумовно, конвектор в підлозі виглядає в рази привабливіше, ніж звичайний радіатор. Однак, вартість конвектора набагато вище. Також звертайте увагу на вихідні дані вашого приміщення: розмір, висоту стін, площу скління. Якщо приміщення велике, може знадобитися кілька конвекторів, а це теж підвищує суму в чеку.

Внутрішньопідлогові конвектори - це оптимальне, ефективне та естетичне вирішення питання опалення приміщень з панорамними вікнами та великою площею скління. Завдяки вбудованим вентиляторам, конвектор буде якісно опалювати приміщення, а широкий вибір розмірів, форм і кольорів дозволяє користувачеві вибрати те, що підійде саме йому. На сьогодні, жоден прилад для опалення не з'єднує в собі всіх тих переваг, якими володіє радіатор, вбудований в підлогу.

Як підсумок скажемо: не варто сумніватися в продуктивності внутрішньопідлогового конвектора, якщо він підходить під ваше приміщення. А щоб не розгубитися у величезному асортименті виробників, залишайте заявку на нашому сайті та наш менеджер відповість на всі ваші запитання, а також прорахує необхідну для вашого приміщення теплову потужність. Якщо потрібно, ми готові провести презентацію на вашому об'єкті.