Статті

Чи варто встановлювати в спальні конвектор з примусовою конвекцією?

При покупці красивої дизайнерської квартири з панорамними вікнами в процесі ремонту обов'язково виникає питання про систему опалення. Хочеться зберегти красу інтер'єру та створити при цьому затишне житло, де буде приємно проводити час.

У таких випадках ефективним і красивим рішенням будуть саме конвектори. Вони монтуються на одному рівні з підлогою та гарно виглядають в будь-якому інтер'єрі. Особливо ефективними вважаються моделі конвекторів із вбудованим вентилятором, який забезпечує конвекцію повітря. Визначившись з типом конвектора, потрібним нам, ми приходимо до ще одного запитання: а чи можна встановлювати конвектор з вентилятором в спальні? Відповімо відразу, що так. Головне - правильно підібрати та встановити радіатор, тоді він не буде шуміти та зможе ефективно опалювати вашу спальню.

Більш того, вентилятори в конвекторах працюють дуже тихо; настільки, що його шум не буде приносити вам жодного дискомфорту. Також ви можете включати конвектор на більш високу потужність вдень, щоб знизити її ввечері. Таким чином приміщення буде опалюватися протягом дня, коли шум не буде вас відволікати та порушувати ваш спокій.

Також є ряд виробників, конвектори яких працюють тихіше за інші, на них теж варто звернути увагу. Наприклад, підлогові радіатори брендів Mohlenhoff і Verano є більш потужними, а їхні вентилятори при цьому працюють набагато тихіше, ніж вироби конкурентів. Конвектори Verano і зовсім працюють практично безшумно.


Якщо ваш бюджет обмежений, ви можете зупинити свій вибір на конвекторах вітчизняних виробників, серед них є безліч гідних лінійок. Особливо радимо придивитися до брендів Polvax і Carrera. Також зручно буде встановити на конвектор електронний термостат, щоб налаштувати час автоматичного включення і виключення конвектора.

Насправді, проблема шуму внутрішньопідлогових конвектора з примусовою конвекцією дуже перебільшена. При грамотному виборі конвектора і його професійній установці конвектор буде вам служити справно і довго. Якщо ви цінуєте затишок і комфорт, і хочете при цьому втілити в життя всі задумані інтер'єрні рішення, сміливо встановлюйте конвектори, вмонтовані в підлогу.

Фахівці компанії "Teplowatt" підберуть вам конвектор, котрий найкраще підійде під ваше приміщення та інтер'єр. Також в нашій компанії ви можете отримати детальну консультацію та розрахунок необхідної потужності абсолютно безкоштовно. Залишайте заявку на нашому сайті тут і ми із задоволенням вас проконсультуємо.