Статті

Що таке термостат і навіщо він потрібен в конвекторі

Жоден пристрій не може працювати сам по собі, повинен бути механізм, яким він керується. Конвектори вмонтовані в підлогу, не виняток. Пристрій, за допомогою якого користувач керує конвектором, називається термостат. Він може бути електронним чи механічним, і використовується для регулювання температури приміщення. Механічні термостати встановлюються на більш простих моделях конвекторів і температуру там можна виставити досить грубо. На дорожчих моделях використовуються електронні термостати, за допомогою яких користувач може виставляти температуру з точністю до десятих градуса. Дана можливість не є принциповою для домашнього використання. Однак, існують приміщення, де температура обігріву дуже важлива. Також для того, щоб швидко нагріти приміщення, і механічний, і електронний термостат дають можливість ручного регулювання.

Звертаємо вашу увагу на те, що називати термостат терморегулятором неправильно, оскільки терморегулятор є частиною термостата, в той час як термостат - це складний прилад для керування конвектором.

В основі роботи механічного термостата лежить біметалева пластина, що відхиляється при нагріванні, перериваючи тим самим електричний ланцюг.
Електронний термостат працює за допомогою системи електронного модулю і датчикам. Тут використовуються спеціальні резистори, опір в яких змінюється залежно від температури, а електронний модуль включає і відключає конвектор.


Сучасні електронні термостати надають користувачеві можливість встановлювати час включення або відключення конвектора, а також дистанційного керування. Тобто, користувач може керувати конвектором на відстані, використовуючи свій смартфон. Підключити термостат до телефону можна, використовуючи wi-fi або bluetooth. Також при виникненні будь-яких проблем в роботі конвектора, власники приладу з електронним термостатом отримають на смартфон повідомлення.

Який конвектор і з яким термостатом обрати вирішувати тільки вам. Звичайно, варто враховувати безліч факторів. Наприклад, якщо основна мета установки конвектора - опалення будинку, тоді краще обрати конвектор з механічним термостатом, якщо ви хочете мати можливість вибирати конкретну температуру приміщення - вибирайте з електронний термостатом. У будь-якому випадку, фахівці компанії "Teplowatt" завжди готові проконсультувати вас, відповісти на усі ваші запитання та побоювання. Також наші співробітники завжди готові провести презентацію безпосередньо на вашому об'єкті, якщо це необхідно.

Переходьте на сайт: https://konvektor.kiev.ua залишайте заявку і наш менеджер зробить розрахунок необхідної теплової потужності під Ваш об'єкт.