Статті

Радіатор чи вмонтований в підлогу конвектор: що ефективніше?

Панорамні вікна набирають все більшої популярності серед українців. Все більше і більше людей надають перевагу будинку або квартирі з вікнами в підлогу, з яких можна милуватися природою, містом або красивою будівлею навпроти. Потім цілком логічно виникає питання: а як опалювати вікна такого типу? Хочеться, щоб у будинку було не лише гарно, а й тепло. Якщо поставити звичайний радіатор, весь задум і магія панорамного вікна відразу загубляться. Якщо вмонтувати внутрішньопідлоговий конвектор, є можливість недостатнього опалення. Що ж, давайте розбиратися що краще підходить для опалення приміщень з великою площею скління: радіатор або внутрішньопідлоговий конвектор.

Якщо ми порівняємо рівень тепловіддачі радіатора та конвектора з природною конвекцією, то, звичайно ж, радіатор дасть вам більше тепла. Конвектори без вентилятора найчастіше використовують як додаткове джерело тепла в парі з теплою підлогою або радіатором.

Проте, внутрішньопідлоговий конвектор з примусовою конвекцією за рівнем своєї ефективності цілком можна порівняти зі звичним нам радіатором. Конвектор має суттєві переваги перед радіатором:

  • Непомітність конвектора, оскільки він монтується на одному рівні з підлогою. Це означає, що ніщо не псуватиме вигляд з вашого вікна.
  • Відсутність конденсату на склі. Конвектор не тільки позбавить вас від зайвої вологи, але і запобігає можливій ​​появі цвілі, псування вікон і багато іншого.
  • Висока ефективність моделей з вентиляторами запобігає наявності протягів та великих втрат тепла.
  • Великий вибір декоративних решіток різних розмірів та кольорів дозволяє конвектору доповнити будь-який інтер'єр.

Переваги внутрішньопідлогових конвекторів можна перераховувати безкінечно. При цьому головними їхніми перевагами є непомітність та ефективність у процесі опалення. Щоб конвектор служив вам на свій максимум, необхідний правильний розрахунок теплової потужності безпосередньо під ваше приміщення та грамотна установка. З цим та іншим вам допоможуть спеціалісти компанії Teplowatt. Звертайтесь до нас по телефону або залишайте заявку на сайті, ми допоможемо визначитися з моделлю, дизайном, виготовимо прилади під заміри вашого приміщення. Також ми завжди раді провести презентацію безпосередньо на об'єкті.

При виборі системи опалення враховуйте також той факт, що на сьогоднішній день жоден опалювальний прилад не поєднує в собі якісний обігрів, обдув скла, запобігання появі цвілі, грибків та протягів, залишаючись при цьому абсолютно непомітним. Всі ці функції зібрані воєдино у конвекторах, що вбудовуються в підлогу. І ми ще навіть не сказали про можливість керування через смартфон.