Статті

В яких приміщеннях можна встановлювати внутрішньопідлогові конвектори

Сучасні приміщення будуються не лише практичними, але й стильними. Незалежно від того це квартира, будинок, офіс чи магазин - люди прагнуть оточувати себе красивими інтер’єрними рішеннями. Більше того, вже на етапі будівництва та ремонту необхідно думати про майбутній інтер’єр, а саме - як в нього впишеться система опалення. Звісно, в першу чергу опалення має бути ефективним та економним, однак не варто відкидати його естетичну складову. 

Внутрішньопідлогові конвектори найчастіше використовуються в приміщеннях з панорамними вікнами. Оскільки з панорамних вікон відкривається чудовий вид, встановлювати звичайні радіатори буде не зовсім доречно, оскільки вони псуватимуть всю естетику. Підлоговий конвектор чудово підійде не лише для офісних приміщень та віталень, а також чудово доповнить інтер’єр спальні та дитячої кімнати. 

Якщо ви хочете встановити внутрішньопідлогові конвектори в комерційних приміщеннях, то дані прибори прекрасно впишуться в:

  • офісні приміщення;
  • конференц-зали;
  • магазини;
  • ресторани;
  • басейни; 
  • фойє та інші приміщення. 

Варто звернути увагу, що встановлювати конвектори в приміщеннях з дуже високими стелями недоцільно, оскільки конвекція не зможе впоратися з такою великою кількістю повітряних мас. Це можуть бути склади, виробничі цехи, ангари. 

 Підлогові конвектори не лише непомітні, але й можуть стати відмінним доповненням інтер’єру за рахунок стильної решітки, яку можна підібрати під кольори приміщення. Більше того, наша компанія виготовляє лед-решітки з підсвіткою, якщо ви захочете додати родзинки до обстановки кімнати. 

Ще однією перевагою підлогового конвектора є те, що прибор можна вмонтувати практично в будь-яку поверхню: підлога, стіна, стеля, підвіконня та навіть столешниця - все залежить від рівня вашої фантазії. При цьому внутрішньопідлогові конвектори є ефективними в процесі опалення приміщення та можуть виступати як самостійна одиниця обігріву. 

Тому якщо ви шукаєте сучасних та сміливих рішень, конвектори, вмонтовані в підлогу - якраз те, що вам потрібно. Залишайте заявку на безкоштовний прорахунок теплової потужності для вашого приміщення вже зараз. Наші менеджери із задоволенням вас проконсультують.