Статті

Внутрішньопідлогові конвектори з примусовою конвекцією

Внутрішньопідлогові конвектори бувають з двома видами конвекції: природною і примусовою. Про конвектори з природною конвекцією читайте в нашій попередній статті. А сьогодні ми розглянемо переваги і недоліки внутрішньопідлогових радіаторів із примусовою конвекцією. Основною відмінністю даного типу конвекторів є наявність вбудованого вентилятора, який і забезпечує циркуляцію повітря, тобто конвекцію. Що це дає користувачеві читайте нижче.

Плюси конвектора з примусовою конвекцією

Висока ефективність. Завдяки вбудованим вентиляторам, радіатор працює набагато потужніше, ніж його аналоги без вентилятора. Іноді вентиляторів може бути кілька, що тільки збільшує продуктивність роботи приладу.

Продуктивність. Конвектор з примусовою конвекцією показує набагато вищі результати в процесі опалення приміщення порівняно з конвекторами іншого виду. Навіть якщо температура теплоносія відносно невисока, такий конвектор буде результативно опалювати приміщення. Також даний тип конвекторів можна використовувати з тими системами опалення, які апріорі є низькотемпературними: сонячні, електричні, енергозберігаючі, а також теплові насоси.

Економія енергії. Логічно нам здається, що якщо в конвектор вбудований вентилятор, він повинен споживати більше енергії. Однак, сучасні виробники про це подбали і використовують в комплектації конвектора спеціальні двигуни, здатні скоротити кількість споживаної енергії до 50%.

Багатофункціональність. Конвектор з примусовою конвекцією здатний виконувати не тільки функцію опалення, але також охолодження і вентиляції приміщення в той час, як радіатор в підлозі без вентилятора може тільки обігрівати приміщення.

Зручність керування. Підібравши до конвектора сучасний термостат, ви зможете встановлювати бажану температуру повітря в приміщенні, час включення та відключення конвектора і багато іншого. Також за допомогою термостата конвектором можна керувати через систему розумний дім. Власникам радіаторів з природною конвекцією подібні принади управління, на жаль, недоступні.


Безпека. Багато людей бояться травмуватися об конвектор, хоча їх побоювання зовсім марні. Решітка і корпус підлогового конвектора нагрівається максимум до 40 градусів, а при такій температурі отримати опік неможливо. З приводу електричної складової радіатора, то вона монтується із суворим дотриманням всіх вимог безпеки, а це значить, що ймовірність короткого замикання впевнено прямує до нуля.

З перевагами зрозуміло, і вони дійсно привабливі для потенційного покупця. Що ж з мінусами?
Отже, недоліки конвекторів з примусовою конвекцією, вмонтованих в підлогу

Гучна робота є основним мінусом даних апаратів. Справа в тому, що в моменти, коли конвектор працює на максимальній потужності, вентилятор створює шум. Це фізичний процес, вплинути на який поки не придумали як. Тому даний тип конвекторів не бажано використовувати в спальні або дитячій кімнаті. Однак, є виробники, вентилятори яких шумлять тихіше за інші. У цьому контексті слід придивитися до українського бренду Carrera.

Монтаж даного виду конвекторів не є мінусом, якщо ви довірили його реальним професіоналам. Однак, якщо ваш конвектор вмонтований неправильно, це не тільки знизить його ефективність, але і може призвести до неправильної роботи радіатора загалом.

Розрахунок теплової потужності. Тут ситуація схожа з попереднім пунктом. Це може бути мінусом, якщо розрахувати неправильно. Щоб конвектори працювали ефективно, потрібно враховувати безліч чинників: розмір вікон, висоту і товщину стін, теплоізоляцію та інше.

Звернувшись в компанію Teplowatt, ви можете сміливо забувати про два останні мінуси, адже в нашій компанії працюють справжні професіонали. Наші фахівці здійснюють грамотний прорахунок і якісний монтаж, що забезпечить вам комфортне користування внутрішньопідлоговими конвекторами нашої компанії. Залишайте заявку на нашому сайті та замовте прорахунок теплової потужності під ваше приміщення.