Статті

Підлогові конвектори з природною конвекцією

Конвектор є відмінним рішенням у питанні опалення приміщень з панорамними вікнами. Найчастіше ці апарати використовуються у водяних системах опалення. Конвектори в підлозі поділяються на два види: з природною конвекцією і з примусовою. У даній статті ми розглянемо конвектори з природною конвекцією, їх позитивні та негативні сторони.

Перш за все, слід розібратися із самим поняттям конвекції. Конвекція - спосіб передачі тепла, при якому теплообмін відбувається завдяки потокам повітря. Тепле повітря набагато легше за холодне, і тому виштовхується останнім. Таким чином в кімнаті перемішуються і холодні, і теплі потоки повітря. За природної конвекції теплообмін відбувається самостійно, без впливу будь-яких додаткових інструментів. Про примусову конвекцію ми поговоримо в наших наступних статтях.

Переваги внутрішьопідлогового конвектора з примусовою конвекцією

Непомітність. Радіатор монтується в спеціальний роз'єм в підлозі, завдяки чому він не забирає вільний простір приміщення і взагалі непомітний. Також виробники сьогодні пропонують широкий вибір решіток, якими закривається конвектор, що дозволяє користувачеві підібрати те, що буде йому до душі.

Ефективність. Апарат забезпечує рівномірний потік теплих мас, запобігаючи тим самим появі конденсату на вікнах та вогкості. Якщо ви використовуєте радіатор в підлозі для обігріву панорамних вікон, він також буде ефективний.

Тиха робота. Оскільки радіатори з природною конвекцією не обладнані вентиляторами, вони працюють абсолютно безшумно. Завдяки цьому, їх можна встановлювати в спальнях і дитячих кімнатах, і вони не будуть створювати дискомфорт.


Практичність. Через відсутність вентилятора радіатори економно використовують ресурси, при цьому тепловіддача залишається на належному рівні. Також підлоговий конвектор без вентилятора можна встановлювати у ванних, басейнах та інших приміщеннях з підвищеним рівнем вологості.

Низька вартість. Конвектори з примусовою конвекцією мають нижчу вартість, ніж їхні аналоги з примусовою конвекцією. Люди з обмеженим бюджетом цілком можуть розглянути для себе подібний варіант.

Негативні сторони конвектора з примусовою конвекцією

Тепловіддача. Як правило, всередині підлоги радіатори встановлюють для опалення невеликих приміщень або в якості додаткового джерела тепла. Для опалення великих приміщень тепла від конвектора з примусовою конвекцією може бути недостатньо.

Догляд. Дані радіатори вимагають більш ретельного догляду. Потрібно регулярно чистити короб виробу від сміття та пилу, що накопичилося. А якщо у вас модель з дренажем, окремо потрібно також доглядати за водовідвідним патрубком, щоб там не з'явилася цвіль.

Внутрішньопідлогові конвектори з природною конвекцією є хорошим рішенням для опалення панорамних вікон або як доповнення до основної системи опалення. Фахівці нашої компанії підберуть вам конвектори з тепловою потужністю, оптимальною для вашого приміщення. Ви можете замовити консультацію по телефону або залишивши заявку на нашому сайті.