Статті

Як правильно обрати внутрішньопідлоговий конвектор

У процесі ремонту рано чи пізно постає питання опалення. Якщо ви вирішили використовувати в системі опалення конвектори, вмонтовані в підлогу, вам доведеться витратити певний час, щоб вивчити інформацію про те, які бувають та як монтуються батареї в підлогу. Правильно підібрані конвектори разом з грамотною установкою забезпечать вам ефективне опалення і комфортне перебування в приміщенні.

Давайте розглянемо на що потрібно звернути увагу, щоб вибрати радіатор в підлогу, який максимально підходить під ваше приміщення.
В першу чергу, враховуйте розміри кімнати. Не має значення це кімната житлова або промислове / офісне приміщення. Вам слід правильно розрахувати необхідну потужність конвекторів для якісного обігріву приміщення. В даному питанні найкраще буде звернутися до фахівців, які зроблять правильний розрахунок потужності та підберуть конвектор необхідного розміру. Залишити заявку на прорахунок потужності конвекторів можна на нашому сайті: https://konvektor.kiev.ua/ua 

Розмір вікна, а точніше, його ширина. Як правило, в приміщеннях з панорамними вікнами використовують конвектори, які мають довжину не менше 85% від ширини вікна. Якщо конвектор буде меншим, він не зможе виконувати свої функції - якісний обігрів, запобігання появи конденсату на склі, створення теплового шару між кімнатою та вікном. У тих випадках, коли вологість кімнати висока, слід також звернути свою увагу на конвектори, виготовлені з антикорозійних матеріалів.


Також слід враховувати висоту підлоги, а саме висоту стяжки. Від цього залежить те, наскільки глибоко можна буде вмонтувати конвектор. Чим глибше радіатор заходить в підлогу, тим краще буде проходити обігрів приміщення. Для тих випадків, коли немає можливості вмонтувати батарею глибоко, існують конвектори, що вимагають неглибоку нішу.

Теплоносій повинен мати температуру не вище 70 градусів. Конвектор можна підключити до різних систем опалення: водяної, електричної та навіть сонячної. При цьому, теплоносії з невисоким рівнем температури також можуть гарантувати високу тепловіддачу та ефективність опалення.

Далі вам слід визначитися з типом конвекції: природна або примусова. Прилади з природною конвекцією працюють за рахунок природного потоку повітря і, як правило, використовуються для опалення невеликих приміщень або в якості додаткового джерела тепла. Конвектори з примусовою конвекцією працюють завдяки вбудованим вентиляторам. Це сприяє збільшенню потужності та тепловіддачі радіатора. За рахунок цього приміщення буде нагріватися швидше.

Коли по всім описаним пунктам рішення прийнято, необхідно вибрати тип керування. Конвектори обладнані механічним або електронним термостатом. Електронний термостат дає більше можливостей для користувача: більш чутливе регулювання температури, можливість дистанційного керування та багато іншого. Механічний термостат подібних функцій не надає.

Щоб не помилитися у виборі, читайте більше інформації на нашому сайті. А також звертайтеся за консультацією до наших фахівців, які можуть прорахувати необхідну потужність для вашого приміщення. Наші менеджери завжди на зв'язку за телефоном: 067-33-22-863