Статті

Процес монтажу конвектора, вмонтованого в підлогу

Внутрішньопідлогові конвектори – прилади відносно нові для наших користувачів. А, як відомо, все невідоме нас дуже лякає. Тому якщо ви турбуєтеся про те, як цей прилад працюватиме або про процес монтажу, читайте цю статтю та позбавляйтеся сумнівів.

Чесно кажучи, монтаж конвектора в підлогу – процедура не складна, хоч і відповідальна. Набагато важливіше правильно підібрати прилад для конкретного приміщення та зробити правильні розрахунки теплової потужності. Про це можна не турбуватися, наші фахівці мають великий досвід та необхідні теоретичні знання, щоб допомогти вам визначитись із вибором.

Процес монтажу конвектора складається з кількох етапів, кожен з яких вимагає від майстра точності та уважності. Найчастіше теплоносієм у конвекторах виступає вода. У випадку з конвекторами в підлозі підводити теплоносій потрібно ще до заливки стяжки підлоги. Якщо ви вибрали прилад із примусовою конвекцією, то на цьому етапі також проводиться електрична проводка. Важливий момент: перш ніж підводити теплоносій та проводку, дізнайтеся з якого боку пристрою буде підключення. Електричні дроти краще прокласти в захисній гофрі, щоб вони не були пошкоджені під час подальших ремонтних робіт.

Коли роботи попереднього етапу завершено, можна приступати до заливання стяжки підлоги. Тут також потрібно буде зробити нішу в підлозі, в яку потім буде встановлено конвектор. Зверніть увагу, що ніша має бути трохи більшою, ніж сам конвектор; оптимальним буде додати приблизно 2-4 см до довжини та ширини ніші.

Після того, як бетонна стяжка висохне, можна встановлювати безпосередньо конвектор. Є два допустимі варіанти установки: можна встановлювати спочатку короб конвектора, а потім теплообмінник або встановити вже готову конструкцію безпосередньо в нішу. Майте на увазі, що конвектор повинен бути встановлений в один рівень із чистовою підлогою. Тому якщо ваша ніша вийшла надто глибокою, вниз можна покласти блоки або використати монтажний розчин.

Після укладання чистової підлоги необхідно вирівняти конвектор, переконатися, що він встановлений на одному рівні з підлогою, та закріпити прилад. Після того, як усі деталі зроблені, можна підключати конвектор до мережі. Декоративна решітка встановлюється в самому кінці, коли всі роботи проведені.

Ми рекомендуємо серйозно поставитися до етапу монтажу конвектора в підлогу, оскільки у разі неправильно виконаних робіт, демонтувати пристрій буде досить проблематично. Вибирайте тільки грамотних фахівців, які вже мають досвід встановлення такого обладнання. Співробітники TEPLOWATT встановлюють внутрішньопідлогові конвектори під ключ і можуть супроводжувати вас від вибору приладу до його встановлення. Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені у кваліфікації кожного фахівця. Більше про нас читайте на нашому сайті.