Статті

Переваги та недоліки внутрішньопідлогових конвекторів

Панорамні вікна є одним з найстильніших інтер'єрних рішень. Однак, у кожного власника приміщення з подібним будівельним рішенням виникає логічне запитання: як правильно організувати опалення, щоб воно було ефективним і не псувало зовнішній вигляд інтер'єру.
Більшість фахівців сходяться в тому, що найбільш оптимальним рішенням у подібних випадках є установка опалювальних радіаторів в підлогу. Як і все в цьому світі, конвектори мають як переваги, так і недоліки. Про них сьогодні і поговоримо.

Почнемо з переваг.
Головним і основним плюсом установки конвектора є його непомітність. Конвектор встановлюється в спеціальну нішу в підлозі, так що на поверхні користувач бачить тільки декоративну решітку, яку, до речі, можна підібрати під будь-який інтер'єр. Решітка, окрім декоративної функції, також бере участь в процесі повітрообміну.

Ще однією важливою перевагою конвектора є його здатність швидко нагрівати приміщення великих розмірів. Також користувач може обирати комфортну температуру в приміщенні, і конвектор буде підтримувати її.
Завдяки своїй невеликій вазі, радіатор, вбудований в підлогу, не створює навантаження на фундамент та підлогу.
Різновид кольорів та форм конвектора підкуповує своєю різноманітністю. Конвектор може мати пряму форму або півкола, з підсвічуванням або без. Будь-який користувач зможе підібрати саме те, що ідеально впишеться в його інтер'єр.


На тлі переконливих переваг внутрішньопідлового конвектора, слід також враховувати деякі мінуси. А саме:

При установці конвектора потрібно підняти рівень підлоги, а це вимагає певних зусиль, часу і засобів.
Підлогові конвектори не рекомендується встановлювати в приміщеннях з високими стелями, інакше все тепло буде накопичуватися на стелі. Також майте на увазі, що установку конвектора в підлогу найкраще буде довірити фахівцеві. Пов'язано це з тим, що в разі неякісного монтажу, в приміщенні можуть з'явитися протяги, а тепло буде розподілятися неправильно.
Також до мінусів часто записують той факт, що решітку радіатора потрібно часто прибирати. Однак, прибирання конвектора здійснюється досить просто.

Як підсумок можна сказати, що очевидних плюсів конвектора, вбудованого в підлогу, набагато більше, ніж мінусів. А якщо врахувати, що при правильному монтажі, мінуси можна звести до мінімуму, ми приходимо до висновку, що внутрішньопідлоговий конвектор є функціональним і доступним рішенням. Звичайно, вартість конвектора спочатку може налякати вас. Але в процесі використання ви усвідомите, що це було вашим кращим рішенням. Наші спеціалісти завжди готові проконсультувати Вас та провести презентацію на вашому об'єкті.