Статті

Гід по виробниках підлогових конвекторів

Роблячи будь-який вибір у своєму житті, людина завжди хоче вибрати те, що ідеально підійде саме їй. Підлогові конвектори представлені на ринку в дуже широкому асортименті. Існує багато різновидів та виробників - як зарубіжних, так і вітчизняних. Наші клієнти часто запитують нас у якого виробника конвектори найбільш якісні. Сьогодні ми розповімо про найпопулярніших виробників на території України, які добре себе зарекомендували з моменту їх появи на ринку.

Почнемо з вітчизняного бренду радіаторів, вбудованих в підлогу, Polvax. Дана компанія спеціалізується на виробництві устаткування для систем опалення. Бренд Polvax відрізняється якістю продукції та оптимальними цінами. Насьогодні виробник має представництва в Польщі та Росії. Конвектори виробництва Polvax відмінно підходять для приміщень з великою площею скління, надають клієнтові широкий вибір моделей і розмірів внутрішньопідлогового конвектора.
Конвектори даного виробника є відмінним варіантом для тих, хто хоче заощадити або просто не має в своєму розпорядженні великих сум грошових коштів.


Торгова марка "Конвектор" у споживачів асоціюється з містом Кропивницький, де виготовляється ця продукція. Ще один гідний представник українського сегмента радіаторів, вбудованих в підлогу. У лінійці продукції бренду ви знайдете конвектори з природною та примусовою конвекцією, а також пристрої для опалення приміщень з високою вологістю, обладнані системою дренажу. Кропивницькі конвектори якісно зібрані, прості в установці та маю приємну ціну. Завдяки цим якостям даний бренд успішно конкурує не тільки з українськими, а й зарубіжними виробниками підлогових конвекторів.

Чеський бренд "Minib" відноситься до середньої цінової категорії. В асортименті даної компанії ви знайдете безліч різних моделей, які допоможуть будь-якому клієнту втілити в життя найсміливіші плани в процесі монтажу системи опалення. Техніка виробництва "Minib" ефективна, має високі технічні характеристики, відповідає міжнародним стандартам якості та дружелюбна до природи.
Головними перевагами конвекторів "Minib" є широкий вибір декоративних решіток, виготовлених з різних матеріалів та різних кольорів, великий асортимент розмірів і форм, а також наявність моделей, призначених не тільки для обігріву, але й для охолодження приміщення. На території України купити продукцію даної компанії не є проблемою, вона вільно експортується до нас вже не один рік.

Kermi - конвектори німецького виробництва, на сьогоднішній день є синонімом якості. Продукція даного бренду поєднує в собі сучасні технології та функціональність. Вбудовані в підлогу конвектори даного виробника відрізняються практичністю та мініатюрністю розмірів, лаконічним дизайном, якістю збірки та простотою в монтажі та обслуговуванні. На жаль, продукція бренду далеко не завжди підходить для монтажу в багатоквартирних будинках. Але якщо у вас приватний будинок, ми рекомендуємо придивитися до внутрішньопідлогових конвекторів Kermi.

Конвектори польського бренду Verano є одними з лідерів ринку виробників систем опалення, в тому числі, і конвекторів, вбудованих в підлогу. Асортимент компанії настільки широкий, що користувач може вибрати конвектор для опалення будь-якого приміщення: квартири, будинки, промислових приміщень, саун і будь-яких інших. Радіатори в підлогу від Verano мають високу потужність, забезпечують рівномірний розподіл теплого повітря по приміщенню, ефективні в процесі опалення. Важливою перевагою даних конвекторів є великий вибір розмірів та дизайнів радіаторів, дозволяючи користувачеві вибрати те, що найбільше підходить до інтер'єру приміщення.
Якщо ви вирішили купити підлоговий конвектор польського виробника, будьте готові до відносно високої вартості обладнання. При цьому, якість конвектора і стильний дизайн повністю виправдовують їхню вартість.


Бренд Carrera є лідером серед українських виробників опалювального обладнання. Підлогові конвектори даного бренду здатні обігріти приміщення розміром до 50 квадратних метрів. Продукція Carrera - це технологічність, сучасність та лаконічний дизайн виробів. Конвектори даної торгової марки відрізняються чудовими технічними характеристиками, сміливими технічними та дизайнерськими рішеннями і надійністю. Ви можете використовувати радіатори не тільки як самостійний елемент опалення, але і як частину опалювальної системи. Компанія постійно розширює асортимент товарів та надає клієнтам ще більше можливостей для експериментів.

Конвектори компанії "Isan" по праву вважаються одними з лідерів на ринку опалювального обладнання. Техніка цього бренду відрізняється високою міцністю конструкції, економічністю енергоспоживання і простотою в експлуатації та догляді. Виробник пропонує користувачеві широкий вибір кольорів, форм, розмірів та матеріалів конвекторів. Ви можете вибрати прямий, напівкруглий і кутовий конвектор, або замовити виготовлення конвектора за вашими параметрами. Радіатори даного бренду найчастіше використовуються в приватних будинках, котеджах, адміністративних приміщеннях, торгових комплексах. Також вважається, що даний бренд має ідеальне поєднання ціни та якості.

І закінчити наш гід по підлоговим конвекторам ми хочемо беззаперечним лідером світового ринку, бельгійським брендом Jaga. Опалювальна техніка даного бренду відноситься до люксового сегменту, проте не втрачає своєї популярності у клієнтів, оскільки відносно висока ціна цілком виправдана. Всі прилади даної компанії виготовлені з якісних матеріалів з дотриманням всіх міжнародних вимог, мають високу ефективність в процесі опалення приміщення, а сучасний дизайн припаде до смаку найвимогливішим користувачам. Внутрішньопідлогові конвектори Jaga пройшли перевірку в скандинавських країнах із суворими зимами. Ви можете встановити радіатор в підлогу в квартирі, будинку, офісі, торговому центрі та будь-якому іншому приміщенні.

Купити підлогові конвектори, замовити їх монтаж та прорахунок необхідної теплової потужності можна в компанії Teplowatt. Телефонуйте нам за телефоном: 067-33-22-863 або залишайте заявку на нашому сайті.